• Mənəviyyat • FatimiyyəƏyyami Fatimiyyədə Azərbaycanlı tələbələr Xanım Zəhranın (s) şəhadətini qeyd ediblərABNA- Xəbər Agentliyinin verdiyi xəbərə əsasən, İran İslam Respublikasının Məsuməyi Qum şəhərində, əl-Mustəfa (s) adına Ali Dini Akademiyasında təhsil alan Azərbaycan Respublikasının tələbələri İslam Peyğəmbərinin (səlləllahu əleyhi və alih) əziz qızı, iki dünya xanımı həzrəti Fatiməyi Zəhranın (s.ə) ürək yandıran Şəhadət günü münasibəti ilə əza məclisi təşkil ediblər. Saytın materiallarından istifadə edərkən istinad vacibdir!
9 Aprel, 2014 12:38 ⁄ Çap
Bu bölmədə22 Dekabr, 2024 Bu gün Xanım Fatimeyi-Zəhranın(s.ə) mübarək mövlud günüdür5 Dekabr, 2024 Xanım Fatimeyi-Zəhranın(s.ə) şəfaəti15 Noyabr, 2024 Bu gün Xanım Fatimeyi-Zəhranın şəhadət günüdür17 Dekabr, 2023 Bu gün Xanım Fatimeyi-Zəhranın(s.ə) şəhadət günüdür |