Saytda yenilik-İlahiyyatçı alim Hacı Şahin Həsənlinin gündəlik Ramazan xütbələrini dinləmək mümkün olacaqSabahdan etibarən İlahiyyatçı alim Hacı Şahin Həsənlinin gündəlik Ramazan xütbələrini saytımızda dinləmək mümkün olacaq Hər il olduğu kimi bu il də mübarək Ramazan ayının daxil olması ilə əlaqədar ölkənin bir çox məscidlərində mərasimlər təşkil olunur din alimləri tərəfindən xütbələr oxunacaq. Paytaxtın "Məşədi Dadaş"məscidində iyun ayının 29-dan etibarən tanınmış ilahiyyatçı alim Hacı Şahin Həsənli tərəfindən müxtəlif əxlaqi və mənəvi dəyərləri ehtiva edən mövzularda gündəlik Ramazan xütbələri oxunacaq. Bu ayın fəzilət və əhəmiyyəti nəzərə alınaraq hər bu xütbələrin audioyazısı hər gün yenilənərək saytımızda yerləşdirilməsi nəzərdə tutulmuşdur.Nəzərinizə çatdırırıq ki,saytımızın Facebook səhifəsindən də bu xütbələri dinləmək və paylaşmaq mümkün olacaqdır. https://www.facebook.com/ahlibeyt.az?ref=hl
Qeyd-bu xütbələrin üzünün köçürülərək yayılması,paylanması və ya satışa çıxarılmasına icazə verilmir.
Ahlibeyt.az Saytın materiallarından istifadə edərkən istinad vacibdir!
28 İyun, 2014 19:47 ⁄ Çap
Bu bölmədə29 Mart, 2025 Mübarək Ramazan ayının son gecəsinin əməlləri28 Mart, 2025 Fitrə zəkatı nə qədər çıxarılmalıdır19 Mart, 2025 Qədr gecəsi oxunması tövsiyyə iki xüsusi dua19 Mart, 2025 QƏDR gecələri üçün xüsusi hacət namazı |